درباره ما

1380

با بهره گیری از استانداردهای AR410 , ASHREA , TEMA , API660 با تکیه بر دانش ونیروهای متخصص و مجرب واحد فنی و مهندسی خود، جهت تولید کویل‌های Finplat در ظرفیت و ابعاد مختلف و همچنین مبدل‌های پوسته و لوله‌ای(Shell and Tube) گامی موثر در بهبود رقابت در بازارهای تولید داخلی برداشت.

1381

پارس آراز مبدل برای هم گامی با بازار تهویه و قطع وابستگی به برندهای متفرقه، اقدام به تولید فن‌کویل هایی قابل رقابت و باکیفیت نمود.

1382

با توجه به حجم تولیدات و تنوع محصولات جهت جلب رضایت مشتریان که بزرگترین سرمایه این شرکت محسوب میشوند، واحد کنترل کیفیت QC ایجاد گردید و گواهینامه های Iso دریافت گردید.

1383

به طور متوالی در سال های 1383 و 1384 با تلاش و همت پرسنل توانست مورد توجه مسئولین محترم سازمان‌های مختلف قرار گیرد و موفق به کسب لوح‌تقدیر گردد

1385

در این سال پارس آریا مبدل توانست به عنوان اولین تولید کننده داکت اسپیلت در منطقه با بالاترین بازدهی و کیفیت در انواع ظرفیت ها با نام تجاری PAMCO  شناخته گردد و توانست با طراحی خاص جهت فراهم نمودن آسایش و رفاه مشتریان گرامی در فصول مختلف سال، بخشی از لطف و اعتماد مشتریان را جبران کند و دریچه‌ای جدید به‌سوی دنیای رقابت بازار تهویه باز کند.

1387

 برای گروه پامکو صرفا تجهیز ساختمان های اداری و مسکونی به سیستم های تهویه کافی نبود، به همین دلیل با ایجاد واحد R&D و توانایی هایی که در واحد گسترش بازار شرکت ایجاد شد توانست وارد عرصه تامین و تجهیز سیستم های تهویه واحدهای داروسازی ها Hygienic گردد.

1394

به دلیل طیف گسترده‌ای از محصولات و پاسخگویی به تمام مشتریان، واحد پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش توسط جمعی از متخصصان راه اندازی شد.

پس از اعزام تیم پشتیبانی در کوتاه‌ترین زمان فرم نظرسنجی توسط مشتریان تکمیل میگردد تا با انتقادات و پیشنهادات خود کمکی چشم گیر به ارتقا سطح کیفی محصولات نمایند.  این واحد به صورت آنلاین در دسترس است.

1397

با استفاده از راهنمایی و نظرات سازنده مشتریان، واحد خدمات و پشتیبانی پامکو تبدیل به شرکت پام سرویس با دیدگاه های بلندتر و گام های محکم تر در راستای رضایتمندی مشتریان گردید .