درباره ما

1380

با بهره گیری از استانداردهای AP1660-TEMA-ASHREA-AR410 با تکیه بر دانش و نیروهای متخصص و مجرب واحد فنی و مهندسی خود ، جهت تولید کویل های FinPlate در ظرفیت و ابعاد مختلف و همچنین مبدل های پوسته و لوله ای (Shell and Tube) گامی موثر در بهبود رقتبت در بازارهای تولید داخلی برداشت .

1381

پارس آراز مبدل برای هم گامی با بازار تهویه و قطع وابستگی به برندهای متفرقه، اقدام به تولید فن‌کویل هایی قابل رقابت و باکیفیت نمود.

1382

با توجه به حجم تولیدات و تنوع محصولات جهت جلب رضایت مشتریان که بزرگترین سرمایه این شرکت محسوب میشوند، واحد کنترل کیفیت QC ایجاد گردید و گواهینامه های Iso دریافت گردید.

1383

به طور متوالی در سال های 1383 و 1384 با تلاش و همت پرسنل توانست مورد توجه مسئولین محترم سازمان‌های مختلف قرار گیرد و موفق به کسب لوح‌تقدیر گردد

1385

در این سال پارس آراز مبدل توانست به عنوان اولین تولید کننده داکت اسپیلت در منطقه با بالاترین بازدهی و کیفیت در انواع ظرفیت ها با نام تجاری PAMCO  شناخته گردد و توانست با طراحی خاص جهت فراهم نمودن آسایش و رفاه مشتریان گرامی در فصول مختلف سال، بخشی از لطف و اعتماد مشتریان را جبران کند و دریچه‌ای جدید به‌سوی دنیای رقابت بازار تهویه باز کند.

1387

 برای گروه پامکو صرفا تجهیز ساختمان های اداری و مسکونی به سیستم های تهویه کافی نبود، به همین دلیل با ایجاد واحد R&D و توانایی هایی که در واحد گسترش بازار شرکت ایجاد شد توانست وارد عرصه تامین و تجهیز سیستم های تهویه واحدهای داروسازی ها Hygienic گردد.

1394

به دلیل طیف گسترده‌ای از محصولات و پاسخگویی به تمام مشتریان، واحد پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش توسط جمعی از متخصصان راه اندازی شد.

پس از اعزام تیم پشتیبانی در کوتاه‌ترین زمان فرم نظرسنجی توسط مشتریان تکمیل میگردد تا با انتقادات و پیشنهادات خود کمکی چشم گیر به ارتقا سطح کیفی محصولات نمایند.  این واحد به صورت آنلاین در دسترس است.

1397

با استفاده از راهنمایی و نظرات سازنده مشتریان، واحد خدمات و پشتیبانی پامکو تبدیل به شرکت پام سرویس با دیدگاه های بلندتر و گام های محکم تر در راستای رضایتمندی مشتریان گردید .

1398

در سال رونق تولید ، مجموعه پامکو با بروز کردن تمامی دستگاه ها اعم از تولید فن کویل های بدون اتصال دائم (جوش) و سینی درین های پرس کاری شده ، تولید کندانسورهای داکت اسپلیت به صورت تمام پرس شده و بکارگیری فن های فوق سایلنت ، تولید یونیت های داخلی با کیفیت و کارایی چپ و راست شدن در محل و فیلتر قابل تعویض ، را با تلاش و همت پرسنل و تیم فنی و مهندسی و واحد توسعه و تحقیقات انجام داد .